Odyometri Cihazı Xeta Otometrics

Odyometre Cihazı Genel Özellikleri
Sezgisel,basit ve kesin,  Xeta odyometre etkin ve pratik bir şekilde temel tarama yapmak isteyenler için geliştirildi. Kemik yolu ve maskeleme konusunda hem saha kullanımında hem de kliniksel çalışmalar için sezgisel düzen, esnek depolama ve cihaz üzeri bilgisayar bağlantı noktaları ile çok daha etkin odyometriler temin ediyor. Xeta bir manuel, otomatik tarama ve eşik testinin yanı sıra, kaydedilmiş eşik testlerine yeniden ulaşmaya olanka veren opsiyonda mevcut.
 
Uzun Eğitim Süreçlerini Unutun
MADSEN Xeta odyometriyi kullanmak sezgisel dizaynından dolayı sadece birkaç eğitim ile mümkün. İşaret ışıkları ve tek tuş tek fonksiyon şeklindeki kullanıcı dostu dizaynı test esnasında ihtiyaç duyacağınız herşeye çok hızlı ve kolay erişim sağlıyor. Xeta uygulama moduna göre tüm operasyonel kontrolleri bit arda toplayarak sistem içerisinde gezinmeyi; hasta ve test arasında gidip gelmeyi muazzam derecede kolaylaştırıyor. Ve PC bağlantıları size odyometrilerinizi isimler veya kimlik numaraları ile yeniden yüklemenize ve hastalarınızın yeniden tanımlanmazına imkan veriyor.
Dinamik ve Esnek
MADSEN Xeta cihaz üzeri monte bellek ve geliştirilmiş ara yüzüyle geçmiş kayıtlarınızı yönetmenizi, test sonuçlarınızı taramızı ve testinize istediğiniz an geri dönüp  devam etmenize olanak sağlıyor.
 
Oto Eşik, Oto Tarama ve daha fazlası
MADSEN Xeta otomatik eşik testi ve otomatik tarama testi gib tüm gerekli testler ile test yeterliliği beklentilerinizi aşıyor. Ayrıcalıklı bir özellik olan Maskeleme Asistanı maskelemenin gerekli olduğu tüm frekanslarda kullanıcıları uyararak yüksek test geçerliliği temin ediyor.
 
OTOsuite programının keyfine varın
Bir bilgisayar ile kullanılması durumunda ‘MADSEN Xeta’ GN Otometrics’in global olarak paylaştığı ‘OTOsuite™ Glonbal’ bakım, odyometri,danışmanlık ve simülasyon ağınını OTOsuite™ globalin bir parçası haline geliyor.
 
Özellikler
 
* Doğal kuş sesleri ve duruş sesleri
 
* Otomatik eşik ve tarama testleri
 
* Maskeleme Asistanı
 
* Cihaz üzeri diyalog tekrarlama
 
* Kullanıcı tarafından uyarlanabilir kurulum
 
* Hasta veri depolama imkanı (planlanan 50 hasta ve 75 full odyometre)
 
* OTOsuite Audıometry ile bağlantı kurabilme imkanı(NOAH uyumlu)
 
 TEKNİK ÖZELLİKLER
 
* Saf ses frekansları
 
AC:125-8000 Hz
 
BC:250-8000 Hz
 
* Maskeleme : Dar bant gürültüsü
 
* Uyarıcı Düzeyi
 
AC:-10 to 120 dB HL at mid-frequencies,5 dB steps
 
BC:-10 to 70 dB HL at mid-frequencies,5 dB steps
Facebook
Twitter
instagram
© UMT Medikal / 2022 tüm hakları saklıdır.
İletişim
Kazım Karabekir Mah. İstasyon Cad. No:53 Etimesgut
ANKARA / TÜRKİYE
+9 (0312) 244 10 20
+90 (545) 968 64 70
+90 (312) 244 10 35
Haritada Gör